Budowa hal magazynowych

budowa-hal-magazynowych-lechtim

BUDOWA HAL MAGAZYNOWYCH

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z istoty właściwego składowania i  przechowywania towaru. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadomie przedstawiamy naszą ofertę. Budowa hal magazynowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb konkretnej firmy to podstawa w odniesieniu sukcesu na tym właśnie polu.

Niewątpliwą zaletą naszych hal jest powtarzalność ich segmentów, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany powierzchni hali w każdym dowolnym momencie, bez względu na to czy mowa o ich powiększeniu czy też ograniczeniu powierzchni.  Innymi atutami charakterystycznymi dla naszych pomieszczeń, a niezwykle istotnymi dla naszych Klientów,   z całą pewnością, są wytrzymałość oraz solidność wykonania. To właśnie dzięki nim zgromadzone i przechowywane produkty nie są narażone na potencjalne uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Powyższe atuty, nie ulega wątpliwości, czynią firmę Lechtim liderem na rynku.

Budowa hal magazynowych, oferowanych przez naszą firmę, odbywa się w sposób trzyetapowy. Pierwszy etap stanowi wizja lokalna, przeprowadzenie oględzin miejsca,  zrobienie wstępnego rozeznania –  rekonesans. Kolejny krok w budowie hal magazynowych to przygotowanie całościowego kosztorysu, który wynika z przedsięwzięcia oraz uzgodnienie i przedstawienie harmonogramu budowy. Po omówieniu powyższych kwestii, wyjaśnieniu ewentualnych wątpliwości następuje najważniejszy – ostatni już etap – podpisanie umowy i oczywiście rozpoczęcie prac.

Godną uwagi jest „metoda gospodarcza”, która wśród naszych Klientów cieszy się niemałą popularnością. To właśnie przy posługiwaniu się, korzystaniu z niej Inwestor powierza nam wybrany przez siebie zakres prac. Wśród nich wyróżnić można m.in.: wykonanie fundamentów, wykonanie konstrukcji stalowej oraz jej jednoczesny montaż, a także odbudowanie hal magazynowych przy wykorzystaniu płyt warstwowych wraz z obróbkami.

Budowa hal magazynowych z pomocą naszych wykwalifikowanych specjalistów to gwarancja pełnego profesjonalizmu, kompetentnego doradztwa oraz obsługi każdego klienta na najwyższym poziomie.

Etapy budowy hal magazynowych:

Korzyści z budowy hal magazynowych z LECHTIM:

Nasze Portfolio