BUDOWA HAL STALOWYCH – Janki, Grójec, Raszyn

budowa-hal-magazynowych-lechtimBudowa hal stalowych – Janki, Grójec, Raszyn  –  to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy stawiają na to, co solidne i pewne. Nieprzerwanie od ponad 20 lat budujemy konstrukcje, które cieszą się wytrzymałością i popularnością przez długie lata.

Nasze budowle mają wiele zalet:

Oferta firmy Lechtim skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie solidne wykonanie oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom zapewniamy trwałość oraz wytrzymałość konstrukcji, a budowa hal stalowych (Janki, Grójec, Raszyn) przez firmę Lechtim to gwarancja niezawodności na lata.

Cały nasz zespół podchodzi do każdego projektu z największą starannością i dbałością. Co więcej, dąży, by efekt wykonania oznaczał się jak najlepszą jakością.  Wszystkich Klientów traktujemy na równi, bez względu na to czy realizujemy projekt hali o małej powierzchni czy też tej większych rozmiarów.

Budowa hal stalowych w naszej firmie odbywa się trzyetapowo.

  1. Na wstępie zostaje przeprowadzona wizja lokalna, wstępne rozeznanie w terenie.
  2. Kolejnym krokiem jest przeanalizowanie  projektów – planów, po czym następuje określenie liczby modułów hali.
  3. Na części finalne składają się: przygotowanie kosztorysu, określenie wydatków, a także przedstawienie harmonogramu budowy. Ostatni etap, który zamyka proces budowy hal stalowych to oczywiście podpisanie umowy i przystąpienie do prac.

Dzięki skorzystaniu z usług oferowanych przez naszą firmę otrzymują Państwo gwarancję wsparcia na każdym etapie wykonywania prac, oraz kompetentne doradztwo przy omawianiu projektu.

Etapy budowy hal stalowych:

Korzyści z budowy hal stalowych:

Nasze Portfolio