KONSTRUKCJE STALOWE MAZOWIECKIE – Janki, Grójec, Raszyn

Konstrukcje stalowe mazowieckie (Janki, Grójec, Raszyn) to znakomite rozwiązanie dla wszystkich Klientów, którzy stawiają na profesjonalizm, wygodę i szybkość wykonanej usługi!
Szybką realizację projektu gwarantuje znakomita lokalizacja naszego zakładu. Dzięki temu, że nasza firma mieści się w  centrum kraju – w odległości 10 km od Grójca – mamy możliwość łatwo i szybko dotrzeć do każdego miejsca, by zrealizować projekt, który został nam powierzony. Konstrukcje stalowe mazowieckie w największym stopniu realizowane są w województwie mazowieckim (m.in. Jankach, Grójcu czy Raszynie), lecz – działalność firmy Lechtim rozszerzona jest na cały kraj.

Konstrukcje stalowe w budynkach stanowią kluczowe elementy nośne, które przekazują obciążenia na fundamenty lub elementy betonowe. Konstrukcje szczególną popularność zyskały jako baza do budowy hal, magazynów, jak również hal produkcyjnych.

Konstrukcje stalowe najczęściej występują w trzech formach.
Jedna z nich to konstrukcja metalowa, która występuje w postaci szkieletów prętowych. Są one uważane za najpopularniejsze i tym samym najczęściej stosowane.

Nasze Portfolio