+48 603 665 051 / +48 601 956 627 lechtim@wp.pl

BUDOWA HAL STALOWYCH

Zadzwoń po Bezpłatną Poradę +48 603 665 051
lub napisz na lechtim@wp.pl

Budowa hal stalowych to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy stawiają na to, co solidne i pewne. Nieprzerwanie od ponad 20 lat budujemy specjalnie dla Państwa konstrukcje, które cieszą się wytrzymałością i popularnością przez długie lata.

.

Nasze konstrukcje mają wiele zalet. Niewątpliwie do jednej z nich zaliczyć można wytrzymałość, mimo zastosowania niewielkiej ilości stali. W naszym Zespole współpracujemy jedynie z profesjonalnymi oraz doświadczonymi,  wykwalifikowanymi pracownikami, a konkretnie spawaczami. Ponadto,  dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu realizacja choćby najbardziej zaawansowanego i skomplikowanego projektu nie stanowi dla nas problemu. Ponadto, jesteśmy w stanie nasze prace wykonać i ukończyć możliwie jak najszybciej, by nie narazić  przy tym Klienta na dodatkowe koszty.

.

budowa hal stalowych 3

.

Budowa hal stalowych dla kogo

Budowa hal stalowych to z pewnością idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczeństwo. Zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom zależy na trwałości konstrukcji, tym by cieszyła się niezwykłą wytrzymałością i właśnie te cechy firma Lechtim może swoim Klientom zaoferować.

Cały nasz Zespół do każdego projektu podchodzi z największą starannością, dbałością oraz dąży, by efekt wykonania był na jak najwyższym poziomie. Wszystkich Klientów traktujemy na równi, bez względu na to czy realizujemy projekt hali o małej powierzchni czy też tej zdecydowanie większej.

budowa hal stalowych 2

.

Budowa Hal Stalowych – etapy

Budowa hal stalowych w naszej firmie odbywa się trzyetapowo. Na wstępie zostaje przeprowadzona wizja lokalna, wstępne rozeznanie w terenie. Kolejnym krokiem jest przeanalizowanie  projektów – planów, po czym następuje określenie liczby modułów hali.  Na części finalne składają się: przygotowanie kosztorysu, określenie wydatków, a także przedstawienie harmonogramu budowy. Ostatni etap, który zamyka proces budowy hal stalowych to oczywiście podpisanie umowy i przystąpienie do prac.

.

Gwarancja na budowe hal stalowych

Dzięki skorzystaniu z usług oferowanych przez naszą firmę otrzymują Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu, wsparcie na każdym etapie wykonywania prac, kompetentne doradztwo przy omawianiu projektu – a wszystko to – na najwyższym poziomie.

budowa hal stalowych

.

Etapy budowy hal stalowych:

  • wizja lokalna
  • analiza projektów i planów oraz określenie ilości modułów hali
  • sporządzenie kosztorysu i harmonogramu budowy
  • podpisanie umowy i rozpoczęcie prac

Korzyści z budowy hal stalowych:

  • profesjonalne doradztwo projektowe
  • najwyższy standard obsługa Klienta
  • gwarancja profesjonalizmu potwierdzona przez Klientów

 

Kliknij by ocenić
[Total: 1 Average: 5]