+48 603 665 051 / +48 601 956 627 lechtim@wp.pl

Hale Magazynowe Janki

Trudno obecnie wyobrazić sobie funkcjonowanie biznesu bez spersonalizowanej przestrzeni magazynowej. Dlatego też wiele firm inwestuje spore środki, aby stworzyć idealne rozwiązania, które staną się dla nich kluczem do zyskania przewagi nad rywalami z branży.

W Lechtim zajmujemy się konstrukcjami przemysłowymi. Wznosimy na przykład nowoczesne hale magazynowe Janki. W ten sposób wspieramy przedsiębiorców w ich nieustannym rozwoju.

 Zadzwoń po Bezpłatną Poradę +48 603 665 051
lub napisz na lechtim@wp.pl

Hale magazynowe Janki

Nowoczesne magazyny są niezbędnym elementem dla wielu typów przedsiębiorstw. Stanowią także klucz do działania większości łańcuchów dostaw.

Dlatego tak ważne jest stworzenie przestrzeni, które będą spełniać wszystkie oczekiwania firmy. Od pewnego czasu powstają nowe hale magazynowe Janki. Nieustanny rozwój budownictwa w tym zakresie dotyczy też innych części kraju. Najwięcej powierzchni magazynowej powstaje w okolicach Warszawy, w Polsce centralnej oraz na Śląsku.

Co wyróżnia hale magazynowe Janki? Przede wszystkim perfekcyjna lokalizacja. Znajdują się one nieopodal stolicy. Są dobrze skomunikowane poprzez sieć głównych dróg, łączących najważniejsze miasta w Polsce oraz stanowiących element głównych połączeń międzynarodowych, łączących Północ z Południem i Zachód ze Wschodem. Niedaleko znajdują się także najważniejsze porty lotnicze oraz gęsta sieć połączeń kolejowych.

Hale magazynowe Janki cieszą się zatem sporym zainteresowaniem zarówno lokalnych przedsiębiorców, którzy szukają optymalnej przestrzeni do przechowywania swoich towarów, jak i wielkich międzynarodowych przedsiębiorstw, dla których takie miejsce pozwala na wygodny transport towarów pomiędzy różnymi oddziałami.

hale magazynowe janki 4

Hale magazynowe Janki – wykorzystanie do rozmaitych celów

Zwiększone zapotrzebowanie na przestrzenie do magazynowania dotyczy mocno zróżnicowanych branż. Potrzebują ich zarówno firmy zajmujące się sprzedażą hurtową, jak i sklepy typu e-commerce.

Każda z branż ma nieco inne oczekiwania i potrzeby, jeśli chodzi o przestrzenie do składowania surowców i towarów. W niektórych należy się dostosować do rygorystycznych przepisów prawnych. Dotyczy to choćby magazynów na produkty spożywcze, środki farmakologiczne lub materiały niebezpieczne.

To, jak wyglądają hale magazynowe Janki, jest zatem w pełni uzależnione od pełnionej przez nie funkcji.

hale magazynowe janki 2

Różne rodzaje magazynów

Nowoczesne hale magazynowe Janki dzieli się na kilka kategorii. Za podstawowe kryterium uznaje się najczęściej funkcję tej przestrzeni. Magazyn musi być bowiem w pełni dopasowany do potrzeb konkretnego firmy oraz typu składowanego asortymentu.

Niektóre przedsiębiorstwa decydują się zatem na znalezienie przestrzeni spersonalizowanych, dedykowanych jej potrzebom, lub stawiają na ogólnodostępne przestrzenie do składowania surowców i towarów, do wynajęcia od ręki.

Magazyny dzieli się także ze względu na:

  • wielkość (magazyny przyzakładowe lub wielkopowierzchniowe magazyny przemysłowe),
  • wysokość (np. magazyny wysokiego składowania),
  • automatyzację.

Już w fazie projektowania powinno się uwzględnić odpowiednie rozwiązania, które sprawdzą się w składowaniu konkretnych typów produktów.

Jako doświadczeni specjaliści od magazynów i konstrukcji przemysłowych jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie wznoszenia hali magazynowej.

hale magazynowe janki 3

Hale magazynowe Janki od Lechtim – czym się wyróżniają?

Zajmujemy się budową hal magazynowych od lat. Zrealizowaliśmy już wiele projektów – od etapu projektowego aż do postawienia spersonalizowanego magazynu, ściśle dopasowanego do potrzeb klienta.

Każda realizacja uwzględnia potrzeby konkretnej branży oraz oczekiwania odbiorcy. Magazyn ma przecież stanowić jeden z najważniejszych elementów sprawnie zarządzanej i dobrze funkcjonującej firmy.

Jesteśmy w stanie pomóc w realizacji tego planu.

 

Idealne magazyny od Lechtim

Podczas realizacji zleceń od naszych klientów zawsze zaczynamy od precyzyjnego określenia potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu udaje się zbudować spersonalizowany projekt, dopasowany do branży, wymogów prawa oraz typu towarów, które mają się w nim znaleźć.

Jesteśmy w stanie wznieść konstrukcję dla magazynu przemysłowego, a także hale magazynowe Janki dla e-commerce. Doradzimy, jak stworzyć idealną przestrzeń do składowania żywności, kosmetyków lub innych towarów, wymagających konkretnych warunków składowania.

Nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Jesteśmy w stanie stworzyć niewielki magazyn, a także rozległą, przemysłową halę magazynową.

 

Co wyróżnia nasze magazyny?

W Lechtim pracuje zgrany zespół doświadczonych specjalistów, którzy o magazynach wiedzą niemal wszystko. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dedykowany projekt lub skonsultować już zaplanowany magazyn. Bez trudu wznosimy zabudowania przemysłowe w rozmaitych technikach.

Naszą wielką zaletą jest wykorzystywanie najwyższej jakości materiałów do konstrukcji i okładzin. W ten sposób budujemy funkcjonalne i wygodne magazyny, spełniające najwyższe wymagania.

W każdym z magazynów dbamy o pełne bezpieczeństwo produktów oraz ludzi w nim pracujących. Szukamy najlepszych rozwiązań, żeby magazyny wpisywały się w politykę firmy, która będzie z nich korzystać.

hale magazynowe janki 5

Hale magazynowe Janki – oferta na Lechtim.pl

Wszystkie projekty realizujemy sprawnie, wykorzystując nasze doświadczenie oraz wysokiej klasy materiały. Pozwala to tworzyć nowoczesne hale magazynowe Janki. Staramy się zawsze dążyć do doskonałości i spełniać najwyższe normy.

Dlatego już teraz możemy pochwalić się bogatym portfolio, zawierającym wiele zrealizowanych projektów, oraz się szerokim gronem zadowolonych klientów. Chcecie do nich dołączyć?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu, w razie wszelkich pytań lub wątpliwości. Chętnie pomożemy stworzyć idealny magazyn szyty na Waszą miarę.

[elfsight_click_to_call id="1"]
Kliknij by ocenić
[Total: 1 Average: 5]