Hale z płyty warstwowej

HALE Z PŁYTY WARSTWOWEJ

Hale z płyty warstwowej stanowią najszybszy sposób budowania obiektów przemysłowych, które zajmują olbrzymie powierzchnie.

Wybudowane z tego właśnie materiału magazyny mają wiele istotnych zalet. Do jednej z nich, jakże cennej, zaliczyć można niższy koszt całej budowy. Dzieje się tak z uwagi na fakt, że płyty warstwowe są materiałem tańszym niż wykorzystywanie standardowych technologii budowy ścian i dachów. Zastosowanie płyt warstwowych do budowy hal pozwala na szybszą budowę, dzięki lekkości materiału, który jednak nie niweluje jego wytrzymałości.

Inną zaletą wyboru i skorzystania z tego właśnie materiału jest zdecydowanie większy wybór płyt, większe spectrum możliwości. Klient, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb i upodobań, ma większe możliwości wyboru. Oprócz tego, sam montaż może odbyć się nie tylko zdecydowanie szybciej – jak już wspominaliśmy, lecz także o każdej porze roku, co jest równie istotne. Z pewnością ważną informacją dla Klienta jest fakt, że hale z płyty warstwowej są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a wykonany z tego tworzywa dach stanowi jednocześnie okładzinę i warstwę izolacyjną.

Hale z płyty warstwowej doskonale sprawdzą się i zostaną znakomicie wykorzystane przy wielu inwestycjach o naprawdę różnorodnym charakterze.

Bez wątpienia zdadzą one egzamin w gospodarstwach rolnych czy budynkach inwentarskich. Znajdą swoje zastosowanie również w roli ubojni czy też mroźni. Hale z płyty warstwowej to również optymalne rozwiązanie dla sadowników i ogrodników. W pomieszczeniach znakomicie przechowają się zarówno owoce, jak i warzywa.

Hale z płyty warstwowej to jednak nie tylko rolnictwo, sadownictwo. Ich możliwości wykorzystywane są dodatkowo w przemyśle czy też logistyce. Niemałe znaczenie odgrywają również w innych dziedzinach życia codziennego. Stanowią one doskonałe pomieszczenie na hale sportowe  czy wolnostojące biura. Z pewnością można zagospodarować je również na choćby garaże, warsztaty samochodowe, sklepy, markety czy wiele innych budynków użytkowych.

Hala z płyty warstwowej sprawdzi się jako:

Korzyści wykonania hali z płyty warstwowej:

hale z płyty warstwowej

Nasze Portfolio