Konstrukcja stalowa dachu

KONSTRUKCJA STALOWA DACHU

Konstrukcja stalowa dachu to rozwiązanie, które od lat cieszy się ogromną popularnością. Jest ona dedykowana m.in. budynkom magazynowym oraz przechowalniczym.  Konstrukcja stalowa dachu niesie ponadto za sobą wiele zalet, które przyciągają Klientów. Niewątpliwym atutem nie tylko dla Inwestorów, lecz także i wykonawców jest stosunkowo szybki i jednocześnie nieskomplikowany montaż. Inną zaletą powyższej konstrukcji dachu jest możliwość bardzo dobrego dopasowania do istniejącego już otoczenia, infrastruktury. Dodatkowo, konstrukcja stalowa dachu nie jest trudna w utrzymaniu – ma długą żywotność, a dbałość o nią, jej konserwacja nie należy do szczególnie skomplikowanych i wymagających. Oprócz tego, że konstrukcja stalowa jest lekka to też, wbrew pozorom, wytrzymała. Ponadto, niewątpliwymi jej zaletami są również atrakcyjny wygląd architektoniczny.

Pomieszczenia przeznaczone do magazynowania oraz przechowywania towarów budowane są obecnie na dwa sposoby. Pierwszy z nich, to metoda tradycyjna, kiedy to wznosi się ściany murowane. Drugie rozwiązanie, uznawane za nowocześniejsze, to wzniesienie budynku przy wykorzystaniu ram stalowych. Zarówno pierwsza, jak i druga metoda mają swoje plusy i minusy,  jednakże to, co najistotniejsze i wieńczy całą budowę, to wykonanie prawidłowej konstrukcji dachu oraz jego poszycia.

Firma Lechtim, z myślą o swoich Klientach posiada w swojej ofercie i proponuje im kompleksową realizację obiektów, jak również wybrane konkretne etapy budowy, które wybrali i wskazali Inwestorzy. Spośród powyższych wymienić możną m.in.: kratownice, które mogą posiadać dowolną rozpiętość oraz kąt nachylenia, ażurowe belki, a także blachownice o zróżnicowanych wysokościach, jak również belki z gotowych już przekrojów hutniczych.

Możliwości konstrukcyjnych jest naprawdę wiele, a my wiemy o tym najlepiej. To, co oczywiste dla nas, nie musi być takim dla Inwestora. Dlatego nasza wykwalifikowana kadra oraz ich wiedza służy pomocą w dokonaniu odpowiedniego i najwłaściwszego wyboru konstrukcji stalowej dachu, którą przewidują Państwo dla swojej przyszłej inwestycji. trukcji stalowej.

Konstrukcja stalowa dachu – informacje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wykonujemy całe obiekty jak również poszczególne etapy budowy wybrane przez Inwestorów, np. konstrukcje stalowe dachów tj.

Rozwiązań konstrukcyjnych jest wiele, ale często nie są to oczywiste wybory, dlatego pomożemy w doborze najbardziej optymalnej konstrukcji stalowej dachu w planowanej przez Państwa inwestycji.

Poniżej załączamy kilka zdjęć z wykonanych przez nas wdrożeń na konstrukcje stalowe dachu.

 

Nasze Portfolio