Montaż płyt warstwowych

Jedną z gałęzi naszej działalności jest montaż płyt warstwowych, zarówno małych obiektów jak również dużych hal logistycznych. Montujemy płyty warstwowe do konstrukcji stalowej, oraz żelbetowej, wypełnione rdzeniem z wełny mineralnej, pianką poliuretanową oraz styropianem, na ścianach zewnętrznych budynków oraz jako ściany działowe.

MONTAŻ PŁYT WARSTWOWYCH

Montaż płyt warstwowych to jedna z usług, które oferuje Państwu firma Lechtim. Zajmujemy się montażem płyt zarówno na niewielkich powierzchniach, jak również i dużych hal logistycznych. Dysponujemy możliwością montażu płyty warstwowej do konstrukcji zarówno stalowej, jak i żelbetonowej wypełnionych rdzeniem z wełny mineralnej, pianką poliuretanową oraz styropianem, na ścianach zewnętrznych budynków oraz jako ściany działowe. Proponujemy Klientom  montaż płyt warstwowych m.in. dla różnego rodzaju hal, komór chłodniczych, pawilonów oraz sklepów oraz garaży i kurników.  Wysokie kwalifikacje naszych pracowników oraz obowiązki przez nich wykonywane w podzespołach, skutkują szybkim oraz bezpiecznym montażem płyt warstwowych. Rzecz tyczy się także obróbek blacharskich, orynnowania, jak również świetlików dachowych.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się możliwość demontażu starych już i zniszczonych elewacji budynków, by następnie w jej miejsce,  by móc zamontować tę nową.

Sam montaż płyt warstwowych, choć zdaje się stosunkowo prosty,  przebiega wieloetapowo i podczas całego procesu należy pamiętać o kilku istotnych sprawach. Przede wszystkich liczy się bezpieczeństwo pracowników. Montaż płyt warstwowych powinien przebiegać przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, z uwzględnieniem przepisów BHP. Samym pracownikom należy zagwarantować m.in. szelki czy uprzęże zabezpieczające przed upadkiem z wysokości. Przy montażu płyt warstwowych ważny jest ponadto plan ich układania. Niemałe znaczenie dodatkowo mają warunki atmosferyczne. Jeszcze przed samym przystąpieniem do montażu płyt warstwowych należy opracować i przygotować wstępny projekt wykonawczy lekkiej obudowy. Powinien on zawierać szczegółowe zestawienie wszystkich niezbędnych do realizacji założonej koncepcji materiałów, jak również narzędzi, które umożliwią wykonanie lekkiej budowy. Zalecane jest ponadto przedstawienie rozwiązań wszystkich szczegółów, które są charakterystyczne dla danego, konkretnego obiektu.

 

Montaż płyt warstwowych

Nasze Portfolio