+48 603 665 051 / +48 601 956 627 lechtim@wp.pl

Zadzwoń po Bezpłatną Poradę +48 603 665 051
lub napisz na lechtim@wp.pl

KOMORY CHŁODNICZE

Komory chłodnicze to specjalne pomieszczenia, które są przeznaczone do przechowywania produktów, towarów, które to z kolei potrzebują,  a nieraz wręcz wymagają przedłużenia ich trwałości. Niezbędne do tego celu są właśnie powyższe miejsca o stosunkowo niskich temperaturach, a z pewnością niższych niż tempera powietrza otoczenia. Takie pomieszczenie – chłodnia – mogą  występować pod różnymi postaciami. Wyróżnić spośród nich można m.in. chłodnie samochodowe. Natomiast podstawę stanowią komory chłodnicze jako stacjonarne pomieszczenie o dużej objętości, w specjalnie do tego celu przystosowanym budynku. Utrzymywana we wnętrzu pomieszczenia temperatura  – w zależności od jego przeznaczenia – może wynosić powyżej zera stopni Celsjusza np. + 2 stopnie,  przy czym dotyczy produktów spożywczych, warzyw i owoców albo też zdecydowanie poniżej zera i wówczas wynosi około –25 °C , służy do długotrwałego przechowywania zamrożonej żywności,  określana jest wówczas mianem mroźni.

Firma Lechtim oferuje swoim Klientom spectrum możliwości.  Zajmujemy się bowiem nie tylko budową komór chłodniczych od podstaw, lecz także przysposobieniem pomieszczeń już istniejących a następnie przystosowaniem ich do wymogów i założonych norm.

Jesteśmy w stanie przystosować daną chłodnię, w zależności od jej przeznaczenia. Kompleksowo zajmiemy się doborem odpowiedniej izolacji zarówno ścian, stropu jak i posadzki. W powyższym celu, służymy doborem właściwych materiałów, jak również nowoczesnych rozwiązań.

Komory chłodnicze wykonywane przez naszą firmę znalazły swoje zastosowanie m.in. w zakładach przetwórstwa żywności, przechowalniach owoców i warzyw oraz przetwórniach. Warto zauważyć również, że nasze komory chłodnicze potrafią sprostać nawet tym wygórowanym oczekiwaniom Klientów,  ze względu na jakość ich wykonania i izolację termiczną, dzięki czemu magazynowane produkty przez dłuższy czas  mogą cieszyć się świeżością.

O wysokiej jakości naszych usług z całą pewnością może świadczyć zadowolenie naszych Klientów, którzy okazują i potwierdzają to w najprostszy sposób – kiedy do nas powracają.

Komory chłodnicze LECHTIM znalazły zastosowanie w:

  • zakładach przetwórstwa żywności;
  • przetwórniach
  • przechowalniach owoców i warzyw;

 

Kliknij by ocenić
[Total: 0 Average: 0]