+48 603 665 051 / +48 601 956 627 lechtim@wp.pl

Montaż płyt warstwowych

Jedną z najważniejszych gałęzi naszej działalności jest montaż płyt warstwowych, zarówno w małych obiektach, jak również w wielkopowierzchniowych halach logistycznych i magazynowych. Montujemy płyty warstwowe do konstrukcji stalowej oraz żelbetowej. Dostosowujemy rozwiązanie w pełni do potrzeb danej inwestycji. Dzięki temu tworzy się optymalne zabudowania, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa i funkcjonalności.

 Zadzwoń po Bezpłatną Poradę +48 603 665 051
lub napisz na lechtim@wp.pl

Płyty warstwowe – materiały budowlane wysokiej klasy

Nowoczesne płyty warstwowe to materiał najwyższej jakości, który sprawdza się w rozmaitych typach zabudowań o charakterze prywatnym, publicznym lub przemysłowym.

Z czego zbudowana jest płyta warstwowa? Składają się z zewnętrznej warstwy trwałej blachy stalowej, odpornej na odkształcenia i działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Wewnątrz natomiast kryją się różne typy wypełnienia, o odmiennej charakterystyce i parametrach. Dzięki nim uzyskuje się optymalne efekty dla różnych typów zabudowań.

Jako rdzenie do płyty warstwowej stosuje się najczęściej wełnę mineralną, piankę poliuretanową lub styropian.

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu płyty warstwowej, a to przekłada się na umiejętność doboru optymalnych rozwiązań pod względem wagi oraz parametrów izolacyjnych (termicznych i akustycznych).

W ten sposób konstruujemy dla Państwa idealne hale, magazyny i garaże, w pełni odpowiadające nawet najwyższym wymaganiom.

 montaż płyt warstwowych 1

Montaż płyt warstwowych – nasze możliwości

Od lat zajmujemy się montażem płyt warstwowych i wznoszeniem zabudowań na bazie tego niezmiernie praktycznego materiału budowlanego. W naszym portfolio mamy już wiele realizacji – od małych konstrukcji i garaży, po wielkie hale magazynowe i zabudowania przemysłowe.

Zdobyte doświadczenie pomaga nam w jak dopasowaniu płyt warstwowych do potrzeb konkretnej realizacji. Jesteśmy w stanie doradzić, jaka izolacja termiczna i akustyczna sprawdzi się najlepiej. Bez trudu też dostosujemy rodzaj płyt do rozstawu podpór. Dzięki temu montaż płyt przebiega sprawnie, a powstała konstrukcja jest bezpieczna, funkcjonalna i energooszczędna.

 montaż płyt warstwowych 3

Różne rodzaje zabudowań

Zajmujemy się montażem płyt zarówno na niewielkich powierzchniach, jak i w dużych halach przemysłowych.

Dla naszych klientów realizujemy montaż płyty warstwowej do konstrukcji stalowej lub żelbetonowej. Płyty mogą być wypełnione rdzeniem z wełny mineralnej, pianką poliuretanową oraz styropianem – wybór zależy od potrzeb i oczekiwań Klienta. Wykorzystuje się je na ścianach zewnętrznych budynków oraz jako ściany działowe.

Proponujemy Klientom montaż płyt warstwowych m.in. do różnego rodzaju hal, komór chłodniczych, pawilonów, sklepów oraz garaży i kurników.

 

Montaż płyt warstwowych – usługi dodatkowe

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz wiele zrealizowanych z sukcesem konstrukcji na swoim koncie. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników oraz zgraniu zespołów, jesteśmy w stanie zapewnić szybki oraz bezpieczny montaż płyt warstwowych w różnych warunkach.

Na zlecenie świadczymy także usługi w zakresie obróbek blacharskich, orynnowania oraz budowania świetlików dachowych.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się usługa demontażu starych, zniszczonych elewacji budynków. Na ich miejsce jesteśmy w stanie zrealizować nową, wykonaną z trwałych materiałów, jak właśnie płyty warstwowe.

 montaż płyt warstwowych 4

Montaż płyt warstwowych – doświadczenie i bezpieczeństwo

Sam montaż płyt warstwowych, choć zdaje się stosunkowo prosty, przebiega w wielu etapach. Podczas całego procesu należy pamiętać o kilku istotnych sprawach.

Przede wszystkich liczy się bezpieczeństwo pracowników. Montaż płyt warstwowych powinien przebiegać przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, z uwzględnieniem przepisów BHP. Pracowników wyposaża się m.in. w szelki i uprzęże, zabezpieczające przed upadkiem z wysokości.

Dbamy o pracę zgodną z najwyższymi normami bezpieczeństwa, według ściśle określonego planu. Jeszcze przed samym przystąpieniem do montażu płyt warstwowych, należy opracować i przygotować wstępny projekt wykonawczy lekkiej obudowy. Powinien on zawierać szczegółowe zestawienie wszystkich materiałów, niezbędnych do realizacji założonej koncepcji, jak również wykaz narzędzi, które umożliwią wykonanie lekkiej budowy.

 montaż płyt warstwowych 5

Płyty warstwowe – skuteczne rozwiązanie na lata

Montaż płyt warstwowych stanowi jedną z najważniejszych usług w ofercie firmy Lechtim. Dbamy o najwyższą jakość materiałów budowlanych oraz wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie dla optymalnej realizacji każdego projektu, zgodnie z potrzebami Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy oraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Z chęcią pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie dla dużych i małych inwestycji budowlanych.

NASZE PORTFOLIO

[elfsight_click_to_call id="1"]
Kliknij by ocenić
[Total: 1 Average: 5]