+48 603 665 051 / +48 601 956 627 lechtim@wp.pl

Wiaty Stalowe

Konstrukcje stalowe przydają się w wielu dziedzinach gospodarki, zwłaszcza w branży budowlanej, rolnictwie lub magazynowaniu. Szczególnie dużo możliwości dają praktyczne wiaty stalowe, dostępne w ofercie Lechtim. Wyróżniają się olbrzymią funkcjonalnością i zróżnicowaniem, co pozwala dopasować je do rozmaitych potrzeb wielu przedsiębiorców.

Zadzwoń po Bezpłatną Poradę +48 603 665 051
lub napisz na lechtim@wp.pl

Kiedy warto wykorzystać wiaty stalowe?

Wiaty stalowe to konstrukcje, oparte na trwałym szkielecie, który łączy się z lekkimi blachami stalowymi. Od standardowych hal odróżnia je mniejsza ilość stali i lekka obudowa, co wpływa na sposób ich wykorzystania.

Wiaty stosuje się wszędzie tam, gdzie nie zważa się na zmiany temperatury i wilgotności. Zabudowania tego typu nie muszą również stanowić pełnego zabezpieczenia przed opadami deszczu lub śniegu.

Wiaty stalowe gwarantują wygodną przestrzeń do prac rolnych, budowlanych lub magazynowych. Mogą być z powodzeniem używane do składowania masowego różnych towarów. Gwarantują dużą dostępność towarów i wyróżniają się dobrą cyrkulacją powietrza.

Wiata składa się z konstrukcji głównej wykonanych z ram stalowych, do której montuje się blachy wysokiej jakości, odporne na działanie korozji. W zależności od potrzeb zabudowania mogą być wysokiego składowania lub rozwiązania ułatwiające przejazd mniejszych lub większych pojazdów.

wiaty stalowe 1

W jakich branżach używa się wiat stalowych?

Wiaty stalowe mogą być wykorzystywane przez osoby prywatne, na przykład w ogrodach, choć zazwyczaj kojarzy się je z rolnictwem lub ogrodnictwem. Przydają się do przechowywania płodów rolnych, rozmaitych produktów niezbędnych do prawidłowego działania gospodarstwa. Używa się ich także do parkowania pojazdów oraz maszyn rolniczych, w tym traktorów lub kombajnów, dla których wznosi się przede wszystkim wiaty przejazdowe.

Uniwersalność tego typu konstrukcji przydaje się w branży magazynowej, w której pozwalają na wygodne składowanie materiałów masowych. Niekiedy wiaty bywają połączone z innymi zabudowaniami magazynowymi, tworząc bezpieczną i wygodną przestrzeń do załadunku lub rozładunku towarów.

Chętnie z wiat stalowych korzystają również inne sektory gospodarki, na przykład do parkowania pojazdów lub urządzeń budowlanych.

wiaty stalowe 3

Wiaty stalowe – zalety konstrukcji

Wiaty stalowe wyróżniają się olbrzymią funkcjonalnością. Są to konstrukcje łatwe i szybkie w montażu, a koszty ich wznoszenia są zazwyczaj znacznie niższe niż przy innych typach zabudowań przemysłowych. Zastosowanie wysokiej jakości stali pozwala na stworzenie konstrukcji trwałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne lub działanie czynników korozyjnych. Dzięki temu dobrej klasy wiaty stalowe bez trudu mogą służyć przez długie lata.

Zastosowanie szkieletu i komponentów stalowych sprawia, że wiaty stalowe mogą być w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta pod względem kształtu i wielkości. Tego typu konstrukcje umożliwiają późniejszą łatwą rozbudowę, by dostosować przestrzeń do rosnących potrzeb firmy, bez konieczności angażowania olbrzymich środków finansowych.

wiaty stalowe 2

Wiaty stalowe od Lechtim – gwarancja jakości i trwałości zabudowań

Firma Lechtim wznosi dla swoich klientów wiaty stalowe rozmaitych rozmiarów i form. Przygotowujemy projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców, tworząc wiaty stalowe, które sprawdzają się w zasadzie w każdej branży.

Nasi specjaliści w ekspresowym tempie wznoszą zarówno niewielkie wiaty, jak i wielkopowierzchniowe zabudowania do przechowywania pokaźnych ilości towarów lub parkowania dużej floty pojazdów.

Zawsze dbamy o wysoką jakość materiałów oraz precyzję montażu, by wszystkie zabudowania dla przemysłu wyróżniały się funkcjonalnością i trwałością na długie lata.

W Lechtim oferujemy kompleksowy pakiet usług, związanych ze wznoszeniem wiat stalowych – od wstępnych konsultacji, przez tworzenie projektu, aż do profesjonalnej realizacji. Na każdym etapie prac gwarantujemy pełne wsparcie i kompetentne doradztwo. Dzięki temu powstają szyte na miarę wiaty stalowe, perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

[elfsight_click_to_call id="1"]
Kliknij by ocenić
[Total: 1 Average: 5]