+48 603 665 051 / +48 601 956 627 lechtim@wp.pl

Zadzwoń po Bezpłatną Poradę +48 603 665 051
lub napisz na lechtim@wp.pl

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników proces montażu konstrukcji stalowych przebiega sprawie i bezpiecznie. Nasze doświadczenie doceniają inne wytwórnie konstrukcji stalowych, które powierzają nam montaż wyprodukowanych przez siebie konstrukcji hal i magazynów.

Różnorodność realizowanych przez nas projektów i zleceń od lat pozwala nam podnosić kwalifikacje i jakość wykonywanych projektów.

MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWEJ

Montaż konstrukcji stalowej jest jedynym i zarazem nieodłącznym etapem procesu budowy. Zazwyczaj obowiązkowe wsparcie mu  niosą za sobą różnego rodzaju sprzęty, maszyny, choć w żadnym wypadku nie można ujmować pracy ludzi.  Spośród nich znajduje się właśnie monter, który zajmuje się montażem konstrukcji stalowych. Praca wspomnianego wcześniej fachowca polega na składaniu i dopasowywaniu stalowych elementów, jak również ich zespołów.

Montaż konstrukcji stalowej może mieć miejsce w rozmaitych miejscach. Spośród nich wyszczególnić można hale, place montażowe, jak również place budowy.

Bezdyskusyjnie jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym aspektem podczas montażu konstrukcji stalowych jest zachowanie bezpieczeństwa oraz samo bezpieczeństwo pracowników podczas pracy. Zapewnić to może wykwalifikowany i doświadczony pracownik, a z takimi właśnie pracują Państwo w firmie Lechtim. Osoba, która zajmuje się montażem konstrukcji stalowych koniecznie musi posiadać wiedzę na temat czynności ślusarskich oraz sposobów montażu tego typu konstrukcji, jak również rodzajów wykorzystywanych połączeń, a zwłaszcza techniki oraz sposobów mocowań. Kwestią oczywistą jest także, że wszystkie prace muszą przebiegać w taki sposób, aby była zachowana stabilność zamontowanych konstrukcji przez ich wcześniejsze odpowiednie zabezpieczenie.

Wszystkie powyższe warunki spełnia kadra, w skład której wchodzą inżynierowie firmy Lechtim.  To właśnie dzięki ich wiedzy i umiejętnościom cały przebieg montażu konstrukcji stalowych przebiega sprawnie oraz bezpiecznie. To z kolei powoduje i przyczynia się do tego, że wiele wytwórni konstrukcji metalowych powierza właśnie nam montaż wyprodukowanych przez siebie konstrukcji hal oraz magazynów.

Wszystkie powierzone nam projekty jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo w trzech etapach. Po wstępnym zarysowaniu koncepcji i określeniu technologii następuje przygotowanie harmonogramu przyszłych prac oraz kosztorysu i ich przedstawienie , a finalnie montaż i oddanie projektu.

Należy podkreślić, że nasi pracownicy posiadają odpowiednie i niezbędne kwalifikacje oraz certyfikaty do prowadzenia powierzonych im prac. Dzięki różnorodności zadań, które otrzymujemy od Klientów nieustannie poszerzamy swoje horyzonty i podnosimy umiejętności.

 

NASZE PORTFOLIO

Kliknij by ocenić
[Total: 0 Average: 0]