+48 603 665 051 / +48 601 956 627 lechtim@wp.pl

SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH

Spawanie to proces podczas którego następuje połączenie  konstrukcji stalowych. Jest to jedna z usług, które znajdują się w ofercie naszej firmy. Posiadamy oczywiście odpowiednie uprawnienia, o czym świadczy certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji zgodny z normą EN 1090 w klasie EXC2,  jak również wykwalifikowana w tym kierunku kadra.

Zadzwoń po Bezpłatną Poradę +48 603 665 051
lub napisz na lechtim@wp.pl

Spawanie konstrukcji stalowych a łączenie

Spawanie konstrukcji stalowych jest powszechnym sposobem łączenia elementów metalowych. Dodatkowo, posiada ono wiele zalet. Wśród nich wyróżnić możemy prostotę wykonania różnych połączeń w krótkim czasie, wysoką wytrzymałość połączeń, które wykonaliśmy oraz – co ważne –  ich niezawodność.

spawanie-konstrukcji-stalowych

Spawanie konstrukcji stalowych jest równoznaczne z przejściem szeregu kontroli, o czym warto nadmienić.  Każdy z wykonanych przez nas elementów konstrukcji przechodzi kontrolę co do zgodności jego wymiarów z projektem, jakości połączeń spawanych, oraz zabezpieczenia antykorozyjnego. Dzięki nadzorowaniu naszych konstrukcji gwarantujemy bezpieczeństwo oraz możemy się cieszyć ich najwyższą jakością, a co za tym idzie zadowoleniem Klientów.

Nowoczesny park maszyn, który znajduje się w posiadaniu i na wyposażeniu naszej firmy  w połączeniu z wykorzystaniem doświadczenia, profesjonalizmu oraz wysokich kwalifikacji naszych pracowników daje nam  możliwość wyprodukowania w trakcie każdego miesiąca od 50 do 60 ton konstrukcji. Przy czym nasza firma jest w stanie dostarczyć zabezpieczone antykorozyjnie elementy na  wskazany plac budowy. Warto nadmienić, że stalowe konstrukcje, które wytwarzamy, są malowane farbami antykorozyjnymi,  jak również na życzenie Klienta, farbami ppoż, czy cynkowane ogniowo. Nasza firma zapewnia zarówno szybki, jak i przede wszystkim bezpieczny montaż, co w sposób doskonały wieńczy prace budowy.

[elfsight_click_to_call id="1"]
Kliknij by ocenić
[Total: 1 Average: 5]